خدمات پرستاری در شرق تهران

خدمات پرستاری در شرق تهران

خدمات پرستاری در شرق تهران با هزینه های بسیار به صرفه و با حفظ کیفیت جایگزین مراقبت های روزمره بیمارستانی کرده است .

خدمات درمانی در منزل  طبیب اول در بیمارستان و خانه بهترین همراه و حامی بیماران منطبق بر خواست ونیاز هر بیمار آسایش بیشتری را برای بیماران به همراه دارد و برای بیمارانی که شرایط بستری در منزل را دارند با ارائه خدمات درمانی ومراقبتی هم کیفیت با بیمارستان آسایش و آرامش بیمار و همراهانش را فراهم می کند .

افزایش کیفیت و سرعت ارئه خدمات درمانی به بیمار کاهش هزینه ها و بالا بردن سطح رضایتمندی و آرامش خاطر بیمار و همراهان از مهمترین اهداف طبیب اول و تجربه نوینی از ارئه خدمات درمانی و سلامتی می باشد .

پرستاری و مراقبت طبیب اول

طبیب اول مرکز ارائه خدمات بالینی در منزل با مجوز رسمی از وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با همکاری پزشکان و کادر درمانی بیمارستان های درجه یک تهران خدمات زیر را ارائه می دهد :

تشخیص ، درمان ، مراقبت و بهبودی مهمترین نیاز های یک بیمار است و طبیب اول بهترین یار و همراه بیمار با استفاده از مجرب ترین کادر پرستاری ، کمک بهیاری و مراقبتی منطبق با دستورات پزشک  و خواست و نیاز هر بیمار ، ارائه خدمات با کیفیت و استاندارد درمانی  سطح مراقبت و درمان بیماران را در منزل همتراز با بیمارستان نموده و با آموزش های لازم به بیمار و همراهانش در منزل فشار و تنش های روحی بیمار و همراهانش را کم می کند و آرامش و آسایش خاطر را به بیمار و خانواده اش هدیه می کند.

دسترسی به طبیب اول

برای درخواست و استفاده از خدمات طبیب اول می توان به آدرس اینترنتی :

www. tabibeaval.com

مراجعه کرده یا با شماره های : , ۲۴  ۷۷۰۳۳۰۲۶ ۰۲۱ ، ۰۹۰۲۳۳۵۶۳۸۸

به صورت شبانه روزی تماس گرفت و برای آشنایی حضوری با خدمات طبیب اول به آدرس :

تهران ، خیابان مدنی ، بالاتر از مترو سبلان ( روبروی بانک ملت ) ،  پلاک ۱۰۳۴ ،  طبقه سوم ، واحد ۵

مراجعه کرده و تجربه آسایش و افزایش کیفیت  درمان را در روزهای  سخت بیماری به دست آورد .

نمونه خدمات طبیب اول

ویزیت پزشک ، نمونه گیری آزمایش خون با ارسال جواب آزمایش ، تزریقات ، وصل سرم ، سونداژ ادراری و معده ، فیزیو تراپی ، مراقبت از بیماران و سالمندان ، پانسمان و درمان زخم های بستر و دیابتی ، انجام نوار قلب ، انجام رادیولوژی ، سونوگرافی و اکوکاردیو گرافی ، مشاوره تغذیه ، مشاوره روانشناسی ، آموزش اندازه گیری فشار خون ، تزریق انسولین و مراقبت از بیماران نیازمند مراقبت ویژه با حضور پرستار مجرب و دستگاه های لازم .

برای تجربه پرستاری و کمک های پزشکی بدون دغدغه و گذراندن راحت تر دوران نقاهت بعد از بیماری به موسسه طبیب اول اعتماد کرده و ضمن صرفه جویی در وقت ، آسایش بیشتر را تجربه کنید .

 پرستاری در منزل  طبیب اول  ، با دارا بودن  کادر درمانی و پرستاران حرفه ای و مجرب می تواند، اقدامات درمانی و پرستاری را در منزل برای شما و عزیزانتان با مجهزترین دستگاه های پزشکی و درمانی، انجام دهد.  

به منظور دستیابی به خدمات این مرکز می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

شماره های تماس : ۰۹۱۲۸۳۵۶۳۸۸ و ۰۲۱۷۷۰۳۳۰۲۴۰

  اینستاگرام

 

برای دریافت آموزش های اولیه در زمینه هایی مانند تزریق انسولین و گرفتن فشار خون می توانید به سایت طبیب اول مراجعه کرده و از مقالات ارائه شده استفاده نمایید .

فیزیوتراپی در منزل

خدمات پرستاری در تهران

برچسب گذاری توسط , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =